Wszystkiego Najlepszego! Tanti auguri! All the best wishes! Всего наилучшего!
Dodane przez Administrator dnia Sierpień 02 2016 20:10:41
W tym wyjątkowym dla wszystkich kibiców Łukasza Żygadło dni, jak i dla samego zawodnika, kierujemy jak najlepsze życzenią, wszelkich szczęśliwości...

Rozszerzona zawartość newsa
W tym wyjątkowym dla wszystkich kibiców Łukasza Żygadło dni, jak i dla samego zawodnika, kierujemy jak najlepsze życzenia, wszelkich szczęśliwości!!! :)


Z okazji urodzin Łukasza Żygadło, Redakcja w imieniu wszystkich osób, które kibicują jego poczynaniom na siatkarskich parkietach oraz poza nimi, złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim spokojnego sezonu pod względem zdrowotnym, aby każdy mecz z udziałem jego zespołu kończył się wygraną. Mamy też nadzieję, że najbliższe miesiące spędzone w Iranie będą dla niego pasmem sukcesów. Ponadto chciałyśmy życzyć mu samych radosnych i szczęśliwych dni, wielu sukcesem zakończonych akcji charytatywnych, aby zawsze miał wokół siebie kibiców, którzy będą podziwiać jego grę i wspierać w ważnych chwilach. Niech słowa „Jestem w niebie”, które wypowiedział w Łodzi zdobywając tytuł Klubowego Mistrza Europy, popłyną z ust nie raz, po każdym tryumfie jaki będzie świętować.